Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.5