Movies
Ratings
451
Beautiful BoyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Hot Summer NightsRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0