Movies
Ratings
387
Good NewsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5- Can I Borrow a LightRated ★ 3.5
- Moving For WordRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Searching for BongRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
The Shadow In My EyeRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0