Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5