Movies
Ratings
184
MidsommarRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
UntraceableRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
CircleRated ★ 2.5
OtherLifeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5