Movies
Ratings
65
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Alpha DogRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0