Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
MoraRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0