Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
RaceRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Call It LoveRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5