Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0