Titles you rated
Going by the BookRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5