Series
Ratings
66
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 0.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0