Movies
Ratings
23
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 4.5
In Love and the WarRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 2.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 2.0
Lord of WarRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.5
AlienRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5