Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 0.5
My Little BrideRated ★ 2.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 0.5
Superhero MovieRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
Shrek the HallsRated ★ 3.5