Titles you rated
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5