Movies
Ratings
176
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 1.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
StealthRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
No MercyRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0