Series
Ratings
41
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Show Me The Money Season 6Rated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5