Series
Ratings
36
Descendants of the SunRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5- iCarlyRated ★ 5.0
- iCarlyRated ★ 5.0
- iCarlyRated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0