Titles you rated
Never Back DownRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
WantedRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.5