Titles you rated
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 0.5
The WolverineRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 1.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 1.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0