Movies
Ratings
53
Finding NemoRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0