Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.0
Oats StudiosRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0