Series
Ratings
132
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 2.5
TemptationRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 2.5
Two MothersRated ★ 2.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 2.0
TazzaRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
Assorted GemsRated ★ 5.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 3.0