Movies
Ratings
531
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 5.0
Wild FlowersRated ★ 5.0
Steel flowerRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.5
Battlestar Galactica: Blood & ChromeRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5