Titles you rated
OnceRated ★ 2.0
QuickRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Sound of NoiseRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0