Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 5.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
- KakeguruiRated ★ 3.5