Titles you rated
Beyond the Visible - Hilma af KlintRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Polite SocietyRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 4.0
Steven Universe: The MovieRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 4.0- JAURIM, The WonderlandRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5