Series
Ratings
50
Shape Island Season 1Rated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 4.5
Tuca & BertieRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
HildaRated ★ 4.5
Bee and Puppycat: Lazy in SpaceRated ★ 4.5
Bee and PuppycatRated ★ 4.5
Amphibia Season 1Rated ★ 3.0
Steven Universe FutureRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Mrs. AmericaRated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Aggressive RetsukoRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0