Movies
Ratings
502
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
George of the JungleRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
CrankRated ★ 4.0