Titles you rated
ChefRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 2.5
HopeRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0- WishRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 0.5