Series
Ratings
54
Begin Again Season 2Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Queen of ReversalsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Golden AppleRated ★ 3.5- Moon HeeRated ★ 3.5
Modern FarmerRated ★ 2.5
Bad FamilyRated ★ 4.5
GloriaRated ★ 3.0
Daughters-in-LawRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 1.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5- Precious FamilyRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 5.0