Series
Ratings
54
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5