Series
Ratings
52- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Yakamoz S-245Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
GlitchRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0