Movies
Ratings
59
Bee MovieRated ★ 1.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0