Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 3.5- Extreme FestivalRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Saint MaudRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0