Series
Ratings
37
Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 2.0
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 1.0