Titles you rated
- 死刑台の72時間Rated ★ 1.0
High School FleetRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.5
- Mobile Suit Victory GundamRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 3.5- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 0.5
Hanasaku IrohaRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 3.5
ClannadRated ★ 4.0- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 1.5
GenshikenRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 3.5- 勇者王ガオガイガーRated ★ 3.5
Yosuga no SoraRated ★ 3.0
School DaysRated ★ 3.5- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 4.0