Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5