Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 1.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Beautiful SundayRated ★ 1.5
The DescendantsRated ★ 3.5
The Sweetest ThingRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Possession of David O'ReillyRated ★ 3.5
FaceRated ★ 1.5
The Eye 2Rated ★ 3.5
Sorority RowRated ★ 2.5
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 3.5- 28 Months LaterRated ★ 1.5
Scream 4Rated ★ 2.0
One Missed Call 2Rated ★ 3.0
The EyeRated ★ 4.0
A Blood PledgeRated ★ 1.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 1.5