Titles you rated
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5
BossRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5