Series
Ratings
99
To Your EternityRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 2.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 2.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5