Movies
Ratings
30
UnbowedRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0