Series
Ratings
16
Songgot: The PiercerRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 1.0
Woman of DignityRated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 0.5
Some Day or One DayRated ★ 0.5
Suspicious PartnerRated ★ 0.5
Still 17Rated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5