Movies
Ratings
463
The WalkRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0