Series
Ratings
43
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5