Movies
Ratings
497
UpRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
MoebiusRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
ExitRated ★ 1.5
The Divine FuryRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5