Movies
Ratings
786
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Resident Evil: Welcome to Raccoon CityRated ★ 2.5
DropRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The Floor PlanRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
The AmateurRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Bogota: City of the LostRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 2.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0