Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.5
Be With YouRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0