Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5