Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5