Movies
Ratings
118
The PiratesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Nut JobRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5